Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zákaz návštěv na oddělení dlouhodobě nemocných v Pelhřimově od pátku 17. března

/
/
/
97 ZobrazeníNemocnice Pelhřimov vyhlašuje s účinností od pátku 17. března zákaz návštěv na oddělení dlouhodobě nemocných. Důvodem je narůstající počet covid pozitivních pacientů. Omezení se netýká nevyléčitelně nemocných pacientů v terminálním stadiu, u kterých jsou návštěvy možné vždy po dohodě s ošetřujícím lékařem či primářem oddělení.

Na ostatních lůžkových odděleních jsou návštěvy povoleny dvakrát týdně, vždy ve středu a neděli od 15.00 do 17.00. V Nemocnici Pelhřimov platí doporučení používání ochranných prostředků dýchacích cest a při vstupu do budovy použití dezinfekce rukou. Doporučení se týká i pacientů, kteří do nemocnice dochází k ambulantnímu ošetření.
Návštěvy by měly zvážit s ohledem na zdraví a bezpečnost blízkých, zda je návštěva v nemocnici nutná. Pokud je k ní vážný důvod, měli by návštěvníci respektovat doporučení zdravotnického personálu.

  • Facebook
  • Twitter