Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zájemci navštívili Denní stacionář v Golčově Jeníkově

/
/
/
175 ZobrazeníObyvatelé chráněných bydlení a domů pro osoby se zdravotním znevýhodněním Domova Háj, p. o., v lokalitách Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod a Golčův Jeníkov, navštívili v úterý 21. května Denní stacionář a zázemí pro denní aktivity.

Měli možnost zapojit se do enkaustiky (malování horkým voskem), práce s keramickou hlínou, prostřednictvím big shotu si připravit doplňky na přání, nebo si zahrát kroket. Na prezentaci měli možnost vidět stavbu domu, ve kterém sídlí denní stacionář a denní aktivity, včetně zázemí pro jednotlivé aktivity. A také mezi klienty oblíbenou muzikoterapii, která může mít více podob, hudba je přeci přirozenou součástí našich životů. Terapie, do kterých se mohou lidé, kteří navštěvují denní stacionář a denní aktivity zapojit, jsou součástí projektu Domova Háj, p. o., Denní stacionář a denní aktivity Domova Háj v Golčově Jeníkově – podpora nově vzniklé ambulantní služby v komunitě, který realizuje Domov Háj, p. o. od 1. dubna letošního roku.

  • Facebook
  • Twitter