Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zahrádkářský jarmark v Novém Veselí

/
/
/
1245 ZobrazeníSpolečnost Plastia, česká rodinná firma, která se zaměřuje především na výrobu samozavlažovacích květináčů, truhlíků a dalších potřeb pro domov i zahradu, pořádá od 3. dubna do 31. května ve svém sídle v Novém Veselí na Žďársku. Zahrádkářský jarmark nabídne nejen květináče a truhlíky firmy Plastia, ale i semena a hnojiva.

Na Zahrádkářském jarmarku najdou zájemci vždy od pondělí do pátku od 9.00 do 17.00 produkty za zvýhodněné ceny, stejně jako výsadbu, semena i hnojiva. Během dubna bude možné navštívit jarmark nejen ve všední dny, ale i v sobotu od osmi do jedenácti hodin.

„Zahrádkářský jarmark pořádáme už po sedmnácté a vždy se těší veliké oblibě. Lidé se na něj sjíždějí z dalekého okolí. Lákají je nejen nižší ceny, ale i možnost nakoupit vše potřebné na jednom místě přímo od výrobce,“ říká o jarmarku Lenka Novotná, jednatelka a design manažerka společnosti Plastia. Motivací k návštěvě Zahrádkářského jarmarku společnosti Plastia může být také dárek, který
dostane každý, kdo nakoupí za víc než 500 Kč.

Společnost Plastia byla založena v roce 1993. V současné době zaměstnává 103 lidí a její výrobky se vyvážejí do 42 zemí světa.

  • Facebook
  • Twitter