Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zahajovací koncert Kruhu přátel hudby ve Velkém Meziříčí

/
/
/
826 ZobrazeníKoncert zpěváků Městského divadla Brno, na kterém zazní výběr ze světoznámých muzikálů Jesus Christ Superstar, Evita, Vlasy, West Side Stoty, Bídníci, Chicago, Cats, Rebelové, My Fair Lady, Fantom opery a dalších, zahájí v úterý 2. října hudební sezonu ve Velkém Meziříčí.

Absolventka oboru zpěv na Janáčkově konzervatoři v Ostravě Lucie Bergerová už během studií hostovala v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Po škole začala učit zpěv na ZUŠ Bohuslava Martinů v Havířově a zároveň získala angažmá v Těšínském divadle, kde hraje už osm let. Od roku 2015 působí navíc v Městském divadle v Brně. Lucie Bergerová získala nejvyšší ocenění jako muzikálová herečka – Thálie za rok 2013 (v konkurenci nominovaných: zpěvačky Moniky Absolonové a Martiny Šnytové).

Lucie Bergerová

Radek Novotný započal během studia na Janáčkově akademii spolupráci s Městským divadlem Brno, kam nastoupil do muzikálu Jesus Christ Superstar. Poté následovalo několik dalších projektů v témže divadle a v srpnu 2007 přijal nabídku do angažmá jako sólista zpěvohry. Kromě muzikálů účinkoval také v činohrách a koncertních představeních (Magical Broadway a The Stars of Musical). Zúčastnil se zahraničních turné po Slovensku, Slovinsku, Španělsku, Sicílii, Maltě, Chorvatsku, Lucembursku a německy mluvících zemích, z nichž nejcennější pro něj byla zahraniční verze muzikálu Evita, kde ztvárnil Augustina Magaldiho, Fredericka Fleeta v Titanicu, Petra v Jesus Christ Superstar či seržanta Foggarty v Chicagu.

Koncert se koná od 19.00 v Jupiter clubu a vstupné je 200 a 150 Kč.

Předprodej vstupenek a abonentek: Jupiter club, s. r. o., Náměstí 17, 594 01 Velké Meziříčí, telefon: 566782004, 566782001, e-mail: program@jupiterclub.cz, www.jupiterclub.cz.

  • Facebook
  • Twitter