Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Záchranná stanice doporučuje, co zvířatům přivézt na mlsání

/
/
/
456 ZobrazeníV létě před plánovanou návštěvou, ale také teď na podzim nebo před Vánoci lidé často volají do Stanice Pavlov, že by rádi zvířátkům dovezli něco dobrého na smlsnutí. Většinou si nejsou jistí, co by to mělo být, a s pracovníky stanice se radí. Proto v Pavlově připravili větší seznam, ze kterého mohou zájemci vybírat.

„Za vstřícnost všech našich podporovatelů jsme moc vděční, někdy se však stane, že například jablíčka nebo žaludy u nás nenajdou takové uplatnění, jaké by si zasloužily. Proto, a doufáme, že budou brát všichni naši podporovatelé doporučení pozitivně, jsme připravili takový větší seznam, ze kterého mohou lidé vybírat,“ uvedl k vypracovanému seznamu ředitel Stanice Pavlov Zbyšek Karafiát s tím, že když příznivci stanice dovezou třeba jen jednu věc, mohou si být jistí, že ji v Pavlově plně využijí na krmení nebo v péči o nemocná, hendikepovaná zvířata nebo mláďata.
„S ohledem na potřebné zdraví našich svěřenců musíme dbát na kvalitu, ne na kvantitu,“ vysvětluje vznik doporučeného seznamu Zbyšek Karafiát a dodává: „Někdy se nám v nejrůznějších sbírkách sejde levné a nekvalitní krmení, což samozřejmě zvířatům nesvědčí.

Všem dárcům moc děkujeme, a jak se o podobné aktivitě dozvíme, můžeme jim předat doporučený seznam a připomenout, že méně je v tomto případě více, a že i když bude krmení méně, zvířatům moc pomohou.“

Seznam má tak všem zájemcům o podporu zvířat ve stanici ulehčit rozhodování, co například ježkům, veverkám, dravcům, pěvcům nebo vydrám přivézt.

Kompletní seznam najdete na webu stanice: https://stanicepavlov.cz/2022/10/08/darky_pro_zvirata/.

  • Facebook
  • Twitter