Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Výtvarná soutěž k akci Čistá řeka Sázava na Vysočině

/
/
/
1452 ZobrazeníV Cafe-art Oko na Smetanově náměstí v Havlíčkově Brodě se ve čtvrtek 25. dubna uskutečnila vernisáž výtvarné soutěže akce Čistá řeka Sázavy na Vysočině, kterou pořádala nezisková organizace MAS Královská stezka.

Jubilejní desátý ročník akce Čistá řeka Sázava na Vysočině, který probíhal ve dnech 1.-6. dubna, se pojil s výtvarnou soutěží pro žáky prvního stupně základních škol. Do soutěže se mohli zapojit jak celé kolektivy, tak jednotlivci za celou třídu. Téma výtvarné soutěže bylo jasné – Čistá řeka Sázava a příroda obecně.
Obrázky hodnotila porota složená ze zástupců vedení MAS Královská stezka ve spolupráci s partnery akce, která měla nelehký úkol vybrat z téměř 150 přijatých prací ty nepovedenější. Sešly se výtvory žáků ze 16 škol Havlíčkobrodska a Světelska, porota se nakonec rozhodla, že kromě prvních třech míst ocení také další autory. Cafe-art Oko se tedy proměnilo na výstavní síň plnou šťastných dětí s pyšnými rodiči a pedagogy. Jelikož se zručným dětem z Havlíčkobrodska a Světelska výtvory velice povedly a děti si s nimi opravdu vyhrály, obrázky budou v Cafe-art Oko vystaveny po celý měsíc.

Pořadí nejlepších prací
1. Tereza Šandová + celá třída (ZŠ Věž – 5. třída)
2. Michal Eigl a Kryštof Kubát (ZŠ Lipnice nad Sázavou – 3. a 4. třída)
3. Tobiáš Pátek (ZŠ Herálec – 3. třída)

  • Facebook
  • Twitter