Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

/
/
/
389 Zobrazení

O prvním zářijovém víkendu pořádala TJ Jiskra Humpolec Krajské přebory (KP) mládeže Kraje Vysočina do 16 let v šachu 2021. Hrály se dva samostatné turnaje, KP mladších a KP starších, s tempem 40 min. na partii + 30 sekund na tah s povinným zápisem, švýcarským systémem na osm kol.

Po oba dny soutěžící bojovali s velkým nasazením. Mezi odehranými partiemi probíhaly rozbory partií s trenéry třetí třídy, Robertem Pavlíčkem a Davidem Brychtou. Vítězové si domu odnášeli medaile a ceny se šachovou tématikou.

KP mladších do 12 let – 16 účastníků z KŠSV (ŠK Světlá nad Sázavou 4, TJ Náměšť nad Oslavou 1, TJ Žďár nad Sázavou 2, Gambit Jihlava 3, TJ Spartak Velká Bíteš 2, TJ Spartak Pelhřimov 1, TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3).

Celkovým vítězem bez jediné prohry se stal Daniel Srba s 8 body. Druhé místo vybojoval Martin Policar s 6,5 body a třetí příčku obsadil Jakub Stejskal s 5,5 body.

Výsledky

KP starších do 16 let – 14 účastníků z KŠSV (ŠK Světlá nad Sázavou 2, TJ Náměšť nad Oslavou1, TJ Žďár nad Sázavou 2, Gambit Jihlava 5, TJ Spartak Velká Bíteš 2, TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4).

V celkovém pořadí byly první tři místa se ziskem 5,5 bodu, a tudíž rozhodovaly pomocné body. Vítězem se stal Matěj Pavliš, půl pomocného bodu dělilo od vítězství Filipa Zedníčka a o další půl pomocného bodu se umístil na třetím místě Tomáš Zvolánek.