Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočina bude mít další coworkingové centrum

/
/
/
596 ZobrazeníSlavnostní otevření první části nového coworkingového centra v Humpolci se uskuteční v úterý 14. května od 15.00 v Hradské ulici 280 v Humpolci. V první etapě bude k dispozici kavárna s recepcí coworku a zasedací místnost.

„Moderní coworkingové centrum v Humpolci bude fungovat jako sociální
podnik a slouží k integraci osob s handicapem do běžného života. Kavárna se zaměřuje na vaření kávy a čajů s dohledatelným původem, od pěstitelů, kteří za svou práci dostávají férově zaplaceno. Nakupujeme suroviny od těch, kteří vybírají zdroje přímo na místě. Jižná Amerika, Asie apod.
Pro aktivní lidi a začínající firmy z regionu je k dispozici zasedací místnost pro jednání, sdílená pracovní místa a od léta i kanceláře a přednáškové sály. Díky spolupráci externistů budeme poskytovat také poradenství a další služby pro začínající firmy (start-upy). Projekt je dosud financován z vlastních zdrojů členů družstva, které centrum provozuje,“ přibližuje Vít Skála, předseda představenstva Coworkingového družstva Spolu.

Program slavnostního otevření
15.00 slavnostní přestřižení pásky s následnou prohlídkou prostor
16:00 první přednáška z pravidelného cyklu úterních osvětových přednášek
na téma Sociální ekonomika – trend 21. století
17.00 neformální diskuse
18.00 druhá moderovaná prohlídka prostor
19.00 neformální posezení se členy družstva a zájemci o tuto problematiku

  • Facebook
  • Twitter