Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Vyjděte ven v papučích, ve středu se koná Papučový denVe středu 11. října je Papučový den, koná se i na Vysočině už šestým rokem. Závažná nemoc totiž může postihnout každého z nás. Ne vždy je šance na vyléčení. Ale vždy je možnost zůstat doma až do konce. Nevyléčitelně nemocným v závěru života pomáhají mobilní hospice splnit přání dožít v domácím prostředí.

Cílem akce je upozornit veřejnost, že tu jsou dostupné služby, které pomohou v nelehké době nemoci a umírání. Prostřednictvím fotky v papučích může kdokoliv upozornit na činnost mobilních hospiců, které umírajícím dovolí strávit jejich poslední dny doma – třeba právě ve vlastních papučích. Do Papučového dne se letos zapojilo rekordních 44 mobilních hospiců napříč celou Českou republikou.
Pořadatelé vyzývají všechny, aby si ve středu 11. října nazuli papuče a pomohli jim bořit tabu kolem umírání a péče v závěru života. Své fotky s hashtagem #papucovyden #dozitdoma sdílejte na sociálních sítích a mluvte ve svém okolí o tom, co mobilní hospice dělají.
Více informací najdete na www.dozitdoma.cz nebo na stránkách akce Papučový den.

  • Facebook
  • Twitter