Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vladivojna La Chia & 4Trio v havlíčkobrodském klubu Oko

/
/
/
991 ZobrazeníKřestní jméno má Vladivojna La Chia po tatínkovi, příjmení po předcích maminky. Žena mnoha tváří zpívá něžné písničky i metal, skládá hudbu pro film a divadlo, maluje velká plátna, kreslí komiksy a ilustruje knihy. Vladivojna La Chia přiveze ve čtvrtek 7. února do Havlíčkova Brodu své intimně živelné 4trio.
Těšit se fanoušci mohou na zhudebněné básně Anny Barkovové, sólovou tvorbu, folkové úpravy metalového Vladivojska nebo šílené Vladibajky. K písním, které složila jak pro svá sólová alba (Tajemství Lotopu, Bohémy, Šraf, Tajemtsví (S)prostěradel), tak pro divadlo či film (Nevinnost, 8 hlav šílenství, Až po uši), na pódiu přistupuje nekompromisně a zároveň velmi pestře. Se svou kapelou hraje dynamickou nadžánrovou hudbu, ve které se snoubí křehká intimita s temperamentem a místy až brutální divokostí. To vše za doprovodu akustických nástrojů. Kapela je za dobu své existence natolik dobrodružným celkem, že se velmi ráda a nečekaně pouští během koncertů do odvážných improvizací od opery, fada až po zběsilý punk. Občas Vladivojna pro zpestření vytáhne svého oblíbeného humra nebo trombonku a to se pak dějí věci…

Vstupenky lze zakoupit v kavárně Oko nebo v obchůdku Tulipán za 200 Kč. Někdo může mít štěstí vyhrát v soutěži vstupenku.
Otázka zní: „Jak se jmenoval dětský sbor ve kterém ve dvanácti letech vystupovala Vladivojna La Chia?“ Odpovědi posílejte do středy 6. února do 12.00 mailem na: vstupenkysoutez@seznam.cz. Napište jméno, příjmení a své mobilní číslo pro včasné upozornění na výhru. Klub Oko ve čtvrtek 7. února od 20.00 do 23.00.

  • Facebook
  • Twitter