Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Víkend plný stolního tenisu

/
/
/
1018 ZobrazeníPáteční druholigový šlágr mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod „B“ a TJ Ostrava KST „C“ odstartuje víkend plný stolního tenisu v havlíčkobrodské HB Ostrov Aréně. O nadcházejícím prodlouženém “svátečním víkendu“, od pátku 25. října do neděle 27. října, se zde uskuteční celkem devět mistrovských zápasů, v nichž se postupně představí pět družstev HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Vše odstartuje již zmíněná páteční předehrávka II. ligy skupiny B. V souboji dvou dosud neporažených týmů se o první příčku v tabulce od 19:00 hodin střetnou stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod „B“ a TJ Ostrava KST „C“.

Šlágrem sobotního programu v havlíčkobrodské hale bude třetí “domácí“ vystoupení prvoligového A mužstva HB Ostrov. Jeho soupeřem bude od 14:00 hodin TJ Agrotec Hustopeče „A“. Jinak ale bude sobota patřit především krajským soutěžím. Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod „C“ a „D“ totiž od 10:00 a 17:00 hodin sehrají další zápasy Divize Vysočina respektive Krajského přeboru II. třídy.

V neděli dopoledne v 10:00 hodin se v HB Ostrov Aréně odehraje další prvoligové utkání, ve kterém stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod „A“ změří síly s loňským účastníkem české Extraligy celkem SKST Stavoimpex Hodonín „A“. Ve stejný čas se uskuteční i druholigový duel mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod „B“ a TTC Siko Orlová „A“. Víkend plný stolního tenisu uzavřou nejmladší stolní tenisté HB Ostrov. Jejich zápas v okresním přeboru I. třídy s SK Stříbrné Hory „A“ začne v neděli 27. října v 17:00 hodin.

Program víkendových zápasů v HB Ostrov Aréně Havlíčkův Brod:

Pátek 25. října v 19:00 hodin
II. liga – skupina B
HB Ostrov Havlíčkův Brod „B“ – TJ Ostrava KST „C“.

Sobota 26. října
10:00 hodin
Divize Vysočina
HB Ostrov Havlíčkův Brod „C“ – SK Jihlava „A“.

Krajský přebor II. třídy
HB Ostrov Havlíčkův Brod „D“ – TJ Humpolec „B“.

Zkušený David Štěpánek patří k oporám prvoligových stolních tenistů HB Ostrov

14:00 hodin
I. liga
HB Ostrov Havlíčkův Brod „A“ – TJ Agrotec Hustopeče „A“.

17:00 hodin
Divize Vysočina
HB Ostrov Havlíčkův Brod „C“ – SKST Třešť „A“.

Krajský přebor II. třídy
HB Ostrov Havlíčkův Brod „D“ – TJ Slavoj Pacov „A“.

Neděle 27. října
10:00 hodin
I. liga
HB Ostrov Havlíčkův Brod „A“ – SKST Stavoimpex Hodonín „A“.

II. liga – skupina B
HB Ostrov Havlíčkův Brod „B“ – TTC Siko Orlová „A“.

17:00 hodin
Okresní přebor I. třídy
HB Ostrov Havlíčkův Brod „E“ – SK Stříbrné Hory „A“.

Nenechte si špičkový stolní tenis v havlíčkobrodské HB Ostrov Aréně ujít!

  • Facebook
  • Twitter