Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Veřejné čtení jmen obětí holocaustu letos poprvé virtuálně i na Vysočině

/
/
/
566 ZobrazeníPatnáctým ročníkem pokračuje ve druhé polovině dubna Veřejné čtení jmen obětí holocaustu – Jom ha šoa, jeho letošním tématem je identita – našich měst a obcí, komunit i nás samých, vše co ji tvoří a ovlivňuje.

Letošní Veřejné čtení jmen obětí holocaustu – Jom ha-šoa 2020 vzhledem k současné situaci neproběhne v reálném veřejném prostoru na náměstí ve 28 městech, které se k letošnímu ročníku připojila.

V úterý 21. dubna bude zpřístupněna internetová stránka, na kterou se formou videokonference připojí každý, kdo se registroval předem. „Druhou možností je se celý den ke čtení jmen připojit prostřednictvím sociálních sítí. Nahrajte video, na němž přečtete jména, a nasdílejte jej na naši facebookovou stránku www.facebook.com/jomhasoa nebo na sociální sítě s hastagem #ctunajomhasoa. Můžete také nahrát video nebo audio a poslat nám ho prostřednictvím e-mailu jomhasoa@terezinstudies.cz. Příspěvky upravíme a nasdílíme sami,“ uvedla Eliška Waageová, koordinátorka z Institutu Terezínské iniciaitivy.

Více informací na www.terezinstudies.cz.

  • Facebook
  • Twitter