Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Velikonoční šachový turnaj mládeže v Havlíčkově Brodě

/
/
/
239 Zobrazení

Velikonoční šachový turnaj mládeže a připomenutí 110. výročí organizovaného šachu tehdejším Německém Brodě se uskutečnil ve středu 27. března v klubovně SH TJ Jiskra v Havlíčkův Brod.

Turnaje se zúčastnilo 22 žáků a žákyň ze ZŠ Havlíčkova Brodu a okolí.

Vyhodnoceny byly dvě kategorie, v mladší mezi žáky 1.-5. třídy zvítězil Petr Veselý ze ZŠ Okrouhlice, druhý skončil Ariuntugs Delgersaikhan a třetí Vojtěch Zvolánek

Mezi staršími (6.-9.třída a gymázia) zvítězila s plným poštem bodů Hana Bártová z Gymnázia Havlíčkův Brod , druhý skončil Tomáš Koumar a třetí Tomáš Hlaváč. Vítězové kategorií obdrželi poháry, za umístění na 1.-3.místě medaile a diplomy.

Nejmladšími účastníky turnaje byli Sára Dudková a Štěpán Klement.

Poděkování patří organizátorům turnaje, Karlu Brodinovi, Tomáši Klementovi, Jiřímu Havlovi, Markovi Pavlišovi. Záštitu nad turnajem převzal a osobně se zúčastnil zahájení senátor PČR Jan Tecl, za TJ Jiskra předseda Miroslav Sommer.