Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Večerní nehoda na Žďársku se čtyřmi zraněnými

/
/
/
403 ZobrazeníVe čtvrtek 1. června došlo po sedmé hodině večer na křižovatce silnice II/390 se silnicí II/602 v katastru Rudy na Žďársku k dopravní nehodě. Při havárii se čtyři lidé zranili a skončili v nemocnici.

„Třicetiletý řidič jedoucí směrem k Osové Bítýšce s osobním vozem Škoda Octavia vjel do prostoru křižovatky v době, kdy po hlavní silnici z levé strany projížděla nákladní souprava Scania s návěsem, a došlo ke střetu. Následně vozidla sjela mimo komunikaci.
Při dopravní nehodě se zranil řidič osobního vozu Škoda a jeho tři spolucestující, z toho dvě nezletilé osoby. Řidič a jeden ze spolucestujících byli převezeni zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Nezletilé zraněné transportovala letecká záchranná služba do brněnské nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová.
Policisté vyloučili dechovou zkouškou požití alkoholu u řidiče nákladní soupravy, u řidiče osobního vozu nebylo možné provést dechovou zkoušku, proto byl zajištěn odběr krve v nemocnici. Škodu, která při dopravní nehodě vznikla, předběžně vyčíslili policisté na 680 tisíc korun. Dopravní nehodu policisté prověřují.

Úvodní foto: Místo havárie, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter