Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Václav Neckář zazpívá v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1175 ZobrazeníMnoho příznivců se těší na koncert s Václavem Neckářem, který se uskuteční v Havlíčkově Brodě ve středu 14. prosince od 19.00 v Kulturním domě Ostrov.

Koncertní program se skupinou Bacily je retrospektivou pěvecké kariéry Václava Neckáře. Se skupinou Bacily koncertuje Václav Neckář od roku 1971 a řídí ji jeho bratr Jan Neckář. V programu zazní písně ze začátku kariéry v pražském divadle Rokoko (například Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Stín katedrál, Lady Jane, Ša-la-la-la-li), pak z krátkého období skupiny Golden Kids (Suzanne, Časy se mění), především však ze spolupráce se skupinou Bacily, se kterou koncertuje od roku 1971 (Dr. Dam di Dam, Kdo vchází do tvých snů má lásko, Planetárium, My to spolu táhnem dál, Láska ztracená, Tvým dlouhým vlasům, Podej mi ruku a projdem Václavák, Lásko 3, 2, 1 a start, Andělé strážní), až po píseň Půlnoční. Délka je 100 minut bez přestávky.

„Koncert je přeložený a zakoupené vstupenky jsou v platnosti. Zájemci o koncert mají možnost zakoupit vstupenky v pokladně KD Ostrov,“ uvedl Antonín Axman, ředitel KD Ostrov Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter