Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Telči vystoupí Trio Českého rozhlasu

/
/
/
802 ZobrazeníV sídle Národního památkového ústavu v Telči vystoupí v pondělí 2. března v 19.00 Trio Českého rozhlasu. Na programu budou díla L. van Beethovena, B. Smetany, A. Dvořáka, I. Krejčího, E. Morriconeho, B. Martinů, L. Janáčka a E. Schulhoffa.

Trio bylo založeno členy Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Vystoupí ve složení Libor Soukal – fagot, Lukáš Dittrich – klarinet a Lukáš Pavlíček – hoboj.
Pravidelně nahrává pro Český rozhlas, vystupuje na jeho veřejných akcích a koncertech. Podporuje zachování české kultury doma i ve světě, což je i posláním veřejnoprávní instituce. V repertoáru tělesa jsou skladby od období baroka přes klasicismus až po hudbu 20. století.

Pořadatelem koncertu je Město Telč, Kruh přátel hudby a Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Telči. Vstupné 80 Kč, děti a studenti 30 Kč. Koná se v Lannerově domě v Telči, Hradecká 6. Předprodej vstupenek v Základní umělecké škole v Telči.

  • Facebook
  • Twitter