Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

V Ledči odstartuje soubor Mimochodem novou divadelní sezonu

/
/
/
4312 ZobrazeníV sobotu 24. března začíná od 20.00 v sále ledečského gymnázia nová divadelní sezona divadelního souboru Mimochodem. Pořadatelé zvolili náhradní prostory, protože most na hrad je nyní v rekonstrukci.

Prvním představením bude komedie Když se zhasne s Filipem Ženíškem, Terkou Dvořákovou, Vojtou Roulem a Markétou Sýsovou v rolích dvou párů, z nichž jeden neúspěšně válčí o rozvod a do této bitvy přizve své nejlepší přátele.

Milovnicí divadla a příznivci souboru se mohou letos těšit na brněnský soubor PoPUD s komedií Archiv jazyků, Mrsťa Prsťa z Kouřimi s Velmi nebezpečnými známostmi či havlíčkobrodské Adivadlo se svou poslední hrou Země pokladů. Rezervovat si svá místa můžete klasicky na e-mailu rezervace@mimochodem.com, nebo od tohoto víkendu opět na čísle 775 646 629. Vstupné je tradičních 100 Kč a permanentkáři mají vstup zdarma. „Důležitou zprávou také je, že platnost loňských permanentek jsme z důvodu dočasného útlumu prodloužili na celý letošní rok,“ dodává Josef Nádvorník z divadelního souboru Mimochodem.

  • Facebook
  • Twitter