Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V jihlavské nemocnici se brzy svezete v novém

/
/
/
675 ZobrazeníV pavilonu oranžové barvy jihlavské nemocnice zní sbíječky. V srdci gynekologicko-porodnického pavilonu opravují výtahy. Druhá největší budova nemocnice tak dostává novou tvář. Opravy potrvají několik měsíců.

Budova s oranžovou fasádou a popsaná písmenem G je druhým největším lůžkovým pavilonem v nemocnici. Opravy za několik milionů potrvají půl roku: „V budově je celkem devět pater a na každém patře je šest výtahů. Polovina z nich slouží veřejnosti a polovina je v zázemí určená pro personál. Stavební práce musí postupovat tak, aby nenarušily chod zařízení. Současně se tedy opravují maximálně dva výtahy najednou,“ popisuje provozně technický náměstek Nemocnice Jihlava Alexander Filip.

Opravené výtahy v interním pavilonu


V budově se nachází dětské, ortopedicko-traumatologické, gynekologické a oční oddělení a také porodní sály, gastroenterologické pracoviště a ambulance plastické chirurgie. Opravy vyjdou na 17 milionů korun a skončí v říjnu letošního roku.

Úvodní foto: Výtahy v gynekologicko-porodnickém pavilonu

  • Facebook
  • Twitter