Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V jihlavské nemocnici naučí rodiče, jak zachránit novorozence

/
/
/
121 ZobrazeníPrvní pomoc může zachránit život. V jihlavské nemocnici proběhne v závěru června nejenom pro rodiče jednorázový kurz první pomoci novorozencům. Lékař tam například ukáže, jak zachránit život dítěte, které nedýchá. Kurz připraví nejenom na tyto situace a je zdarma.

Být připraven, to je heslo kurzu, který se poprvé bude konat v jihlavské nemocnici: „Náplní teoretické části kurzu budou mimo jiné informace o syndromu náhlého úmrtí novorozenců a malých kojenců (SIDS) a jeho prevenci. V praktické části si budou moci rodiče vyzkoušet, jak se provádí laická první pomoc u této kategorie dětí,“ popisuje vedoucí lékařka novorozenecké JIP Eva Škorpíková.

Lékařka Eva Škorpíková na novorozenecké JIP

Vstup na kurz, který se koná ve čtvrtek 27. června ve 14.00 ve velké zasedací místnosti jihlavské nemocnice, je zdarma. Je ale nutné se kvůli omezené kapacitě přihlásit: Termíny | Nemocnice Jihlava (reenio.cz)

  • Facebook
  • Twitter