Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Jihlavě s havířky na Jánský kopeček

/
/
/
270 ZobrazeníV neděli 23. června se v Jihlavě koná tradiční Pouť ke svatému Jánu. Kromě pohádek a hudebních vystoupení se návštěvníci mohou těšit i na komentovanou prohlídku kostelíku svatého Jana Křtitele.

Pohádky, koncerty, herna pro děti, obří loutky, folklorní vystoupení, komentované prohlídky kostelíka, domácí dobroty, polívka z kotlíku, řízné pivečko a dobrá nálada. To je tradiční Pouť ke svatému Jánu.

Tradiční akce se uskuteční už tuto neděli 23. června. Na Jánském kopečku se můžete těšit na pohádky Víti Marčíka, Vojty Vrtka, De Facto Mimo, Pavla Šmída, Alexe Mikhailovského a také na divadlo Cylindr se Školou Malého stromu nebo celodenní tyátr od divadla T.E.J.P. Chybět samozřejmě nebude ani oblíbená kočovná herna Sládkovna.

Navíc zatímco vy si budete hrát, muzikanti budou hrát vám! Přijede harmonikář Jirka Hilčer, cimbálka Tekuté noty, veselý jazz Šouflšou nebo swingový Bee Band.

A protože k dobré zábavě patří také dobré pohoštění, můžete se těšit na dobroty z Pekárny Veselo, na pizzu z pece, zmrzlinu SNOVÁ, pivečko MadCat nebo třeba na kávičku z Art Coffee Jihlava.

Začátek je v 9.00, kdy Jihlavský havířský průvod vyrazí od Základní školy Křížová Sráznou ulicí ke kostelíku.
Více k programu na www.dojihlavy.cz nebo na facebooku.
Akci pořádá Jihlavský havířský průvod za podpory statutárního města Jihlavy.

  • Facebook
  • Twitter