Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Jaderné elektrárně Dukovany rozšířili službu lékařské pohotovostní služby

/
/
/
3016 ZobrazeníOd tohoto týdne se v Jaderné elektrárně Dukovany rozšířily poskytované lékařské služby noční a víkendové pohotovosti. Vedle provozu ordinací praktických lékařů a Oranžových zubních ordinací, optiky, gynekologie, rehabilitace nebo krevní laboratoře mohou nově využívat i lékařskou službu první pomoci obyvatelé regionu pojištění u VZP.

Doposud mohli službu lékařské pohotovosti využívat vedle zaměstnanců elektrárny jen obyvatelé regionu, kteří byli pojištěnci Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra, Oborové zdravotní pojišťovny a Zdravotní pojišťovny RBP. Díky nedávnému uzavření dohody o úhradě zdravotních výkonů mezi VZP a firmou SADOP DZS, spol. s r. o., Ivančice, která provozuje tuto lékařskou pohotovostní službu na Zdravotním středisku Jaderné elektrárny Dukovany, mohou již tyto služby využívat i její pojištěnci.

„O uzavření této dohody jsme usilovali od začátku, kdy jsme tuto službu začali poskytovat. Jsem velice rád, že se nám to po dvouletém úsilí podařilo a nyní již můžeme naše služby poskytované v Jaderné elektrárně Dukovany umožnit většímu počtu obyvatel,“ sdělil provozovatel služby na ZS Jaderné elektrárny Dukovany Karel Klíma.

Jaderná elektrárna Dukovany tak obyvatelům regionu nabízí široké lékařské služby. V jejich objektech v předzávodní části elektrárny fungují vedle pohotovostní lékařské služby také dvě ordinace praktických lékařů, od loňského října dvě nové moderní zubní ordinace, dále pak krevní laboratoř, optika, gynekologie, rehabilitace a lékárna.

Provoz lékařské pohotovostní služby na Jaderné elektrárně Dukovany je každý pracovní den od 15.00 do 6.00 a o víkendech a svátcích celých 24 hodin.

Telefon na lékařskou pohotovostní službu je: 561 104 823.

Cvičení lékařské pohotovosti
  • Facebook
  • Twitter