Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Humpolci poběží na dvě rozhledny pro dobrou věc

/
/
/
150 ZobrazeníPrvní ročník benefičního Běhu na dvě rozhledny se uskuteční v sobotu 13. května v Humpolci. Výtěžek ze startovného půjde ve prospěch Nadačního fondu pomoci Bernard, který pomáhá lidem v nesnázích.

Startovat se bude po 14.00 ze dvora Rodinného pivovaru Bernard. Asi pětikilometrová trasa vede na novou rozhlednu na pivovarském komíně, odtud na rozhlednu hradu Orlík a zpět do pivovaru. „Tempo je na každém účastníkovi, může běžet, klusat nebo účast pojmout třeba jako vycházku. Důležité je jen projít kontrolními body a dorazit zase zpět do pivovaru,“ zve k účasti ředitel Nadačního fondu pomoci Bernard František Ćmok.

Pivo na rok zdarma
Poběží se ve dvou kategoriích – závodníci a výletníci. Závodníci startují v rozestupech a ten nejrychlejší se může těšit na pivo na rok zdarma, odměny jsou připraveny i pro další závodníky. Výletníci – rodiny, přátelé a malé kolektivy, budou startovat po skupinkách. I pro ně jsou připraveny odměny.

Startovné bude možné uhradit v hotovosti na místě, pro jednotlivce je 400 korun a pro rodiny 800 korun. Počet účastníků akce je limitovaný, je vhodné se včas přihlásit na e-mailové adrese prihlasky@bernard.cz.

V případě nepříznivého počasí se akce přesune na jiný termín.

  • Facebook
  • Twitter