Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Uživatelé sdílených kol se mohou v Jihlavě zapojit do soutěže o hodnotné ceny

/
/
/
178 ZobrazeníV současnosti probíhá v Jihlavě třetí Nextbike výzva s názvem Šlápni do toho a vyhraj. Zapojit se může každý, kdo se přepravuje po Jihlavě na sdílených kolech. Na vítěze čekají zajímavé ceny.

„Kola Nexbike máme v Jihlavě už třetím rokem a nachází si stále více uživatelů. Těší mě, že město může jízdu na Nexbike podpořit 15 minutami zdarma. Přeji všem uživatelům v Jihlavě pohodovou jízdu na kole a někomu z nás výhru v nabízené soutěži,“ uvedl jihlavský radní Petr Piáček.

Zúčastnit se soutěže mohou zájemci jednoduše, pokud se zaregistrují na www.nextbikevyzva.cz pomocí e-mailu, který používají v aplikaci Nextbike. Poté stačí během jednoho ze soutěžních červnových týdnů uskutečnit alespoň tři výpůjčky na kole Nextbike. Pokud udělají tři jízdy každý soutěžní týden, mají až čtyři šance na výhru

Každý týden Nextbike vylosuje tři vítěze, kteří získají hodnotné ceny, například víkendy pro dva na místech v Česku, čtyřdenní vstupenky na festival Colours of Ostrava nebo sportovní hodinky Samsung Galaxy Watch.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá:
Registrujte se na www.nextbikevyzva.cz, během každého soutěžního týdne v červnu udělejte alespoň tři výpůjčky na kole Nextbike a hrajete.

  • Facebook
  • Twitter