Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Úspěšní stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod

/
/
/
1569 ZobrazeníDalší excelentní podzim mají za sebou stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod. Všechna tři družstva havlíčkobrodského oddílu mají v polovině sezony opět nakročeno k prvenství v dlouhodobých soutěžích. Prakticky se tak opakuje situace z loňského roku, kdy rovněž přezimovaly v čele tabulek svých skupin.

“A“ mužstvo HB Ostrov Havlíčkův Brod, coby nováček II. ligy, ztratilo v právě skončené první polovině soutěže pouhé dva body a je bez porážky v čele tabulky o skóre před druhým Havířovem C.

V závěrečném druholigovém utkání tohoto kalendářního roku si stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod “A“ v domácí hale poradili s celkem TTC Moravská Slavia Brno “B“ hladce 10:2. Body HB Ostrov “A“ : František Kanta 3; Daniel Bárta a Šimon Jadrný po 2,5; David Štěpánek 2 body.

Ještě suverénnějším způsobem prošlo první části KP III. třídy “B“ družstvo stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod. Havlíčkobrodští mladíci s věkovým průměrem 11,5 roku si v posledním letošním utkání poradili s městským rivalem Jiskrou Havlíčkův Brod „C“ 10:2, i když po úvodních čtyřhrách prohrávali 0:2… Body HB Ostrov „B“: Štěpán Holub a Jakub Růžička po 3; Jakub Hitzger a Matěj Holub po 2.

V polovině KP III. třídy je “B“ družstvo stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod suverénně v čele tabulky, když v jedenácti zápasech neztratilo jediný bod.

V B družstvu HB Ostrov pravidelně nastupují věkem ještě mladší žáci jako je Štěpán Holub

Do třetice všeho dobrého. Také třetí tým HB Ostrov Havlíčkův Brod vede průběžnou tabulku své soutěže. “C“ družstvo hraje Regionální přebor II. třídy a v jeho posledním kole se zapsalo do historie. V dresu HB Ostrov Havlíčkův Brod “C“ totiž nastoupily tři generace rodiny Hitzgerů. Prakticky hrála celá rodina: děda, táta, strýc a synové. A vedli si výtečně! V Přibyslavi, kde se stolním tenisem začínali, zvítězili 13:5.

Lukáš Svoboda druhý, Jakub Hitzger třetí

Vydařený závěr roku mají za sebou také mladí stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod. Na prosincových celostátních Žebříčkových turnajích v Havířově vybojovali dva cenné kovy a celou řadu dalších pěkných umístění.

V žebříčkovém turnaji mladších žáků se hned dva borci HB Ostrov Havlíčkův Brod probojovali na stupně vítězů: Lukáš Svoboda byl druhý za vítězným Martinem Šípem z pražské Kotlářky, Jakub Hitzger vybojoval bronz. Umístění dalších havlíčkobrodských mladších žáků: 10. Štěpán Holub, 18. Matyáš Jinek.

Velké zlepšení v poslední době zaznamenal Lukáš Svoboda, na ŽT obsadil výborné druhé místo

V žebříčkovém turnaji dorostenců se Šimon Jadrný a Ondřej Květon probojovali mezi osm nejlepších, ale ve čtvrtfinále již neuspěli. V konečném pořadí obsadil Šimon Jadrný sedmé místo, Ondřej Květon, který je věkem ještě kadet, skončil o příčku níže.

  • Facebook
  • Twitter