Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U Stonařova se srazila dvě osobní auta s nákladním

/
/
/
876 ZobrazeníV pondělí 30. dubna došlo před půl jednou odpoledne ve Stonařově na Jihlavsku k dopravní nehodě dvou osobních a jednoho nákladního auta, která se střetla na křižovatce silnic první třídy číslo 38 a druhé třídy číslo 402. Z nákladního auta uniklo značné množství nafty. Místo je zcela neprůjezdné.

„Na místo vyjeli ihned po přijetí oznámení policisté a hasiči. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. V současné době jsou činěna opatření směřující k odstranění následků dopravní nehody. Policisté provádějí na místě šetření, odklánění a řídí dopravu.
Objízdná trasa: u jihlavského tunelu by měli řidiči sjet ze silnice první třídy číslo 38 ve směru na Třešť, dál na Telč a ke Kasárenské křižovatce, objízdná trasa je obousměrná.
Žádáme řidiče, aby dodržovali dopravní předpisy, dbali pokynů policistů, a v neposlední řadě byli trpěliví a ohleduplní,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová. Po páté hodině večer se místo podařilo plně zprůjezdnit.

  • Facebook
  • Twitter