Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třicet let Oblastní charity Žďár nad Sázavou (1993-2023)

/
/
/
111 ZobrazeníZámek Žďár nad Sázavou hostí v pátek 26. května oslavu třicátého výročí založení Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Výročí založení organizace oslaví současní i bývalí zaměstnanci a na oslavu jsou zváni donátoři, dobrovolníci a podporovatelé charity, ale i veřejnost.

V programu pátečních oslav jsou večerní koncerty v Pivovarském dvoře, na kterých vystoupí zpěvák Michal Hrůza s kapelou, pražský disco-Balkán band Circus Brothers a funk folková formace Heblo z Ostravy.

Program
Koncerty a program na Prvním nádvoří
(volný vstup)
15.00-18.00
Hudební vystoupení Zelenohorských muzikantů (15.00), funk folkové formace Heblo (16.00) a bluesové pohody Lucky B (17.00), taneční a cirkusový workshop, tvořivé dílny, aktivity pro děti, ukázky techniky a činnosti městské policie, dopravní policie a hasičů, prodej výrobků uživatelů služeb Oblastní charity Žďár nad Sázavou a charitní dobrodružné kolekce DobroDruh.

16.00 Výstava fotografií ze života Charity v Zámecké otevřené obrazárně (do 18 hodin)
17.00 Slavnostní mše svatá v bazilice Nanebevzetí Panny Marie a svatého Mikuláše
17.00 Komentovaná prohlídka areálu Zámku Žďár nad Sázavou pro veřejnost (začátek před bazilikou)

Koncerty v Pivovarském dvoře
(placená zóna)
18.30 Heblo
20.00 Michal Hrůza a Kapela Hrůzy
21.45 Circus Brothers

  • Facebook
  • Twitter