Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tři řidiči ve čtvrtek havarovali na Jihlavsku, všichni skončili se zraněním v nemocnici

/
/
/
256 ZobrazeníVe čtvrtek 9. listopadu havaroval před jedenáctou hodinou večer v katastru Stáje na Jihlavsku šestadvacetiletý řidič automobilu Peugeot a vážně se zranil. Další dva mladí řidiči se zranili při haváriích u Salavice a na silnici mezi Žatcem a Urbanovem.

„Jel ve směru od Rudolce a po průjezdu zatáčkou z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci a narazil do vzrostlého stromu. Při dopravní nehodě utrpěl muž těžké zranění a zdravotnická záchranná služba ho transportovala do nemocnice. Místo nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Dechovou zkoušku nebylo možné u řidiče vzhledem k jeho zranění provést, byl proveden odběr krve. Při nehodě vznikla předběžně vyčíslená škoda za více než šedesát tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Dopravní nehodu policisté šetří.

Ve čtvrtek před druhou hodinou odpoledne v katastru Salavice řidič vozu Opel po silnici ve směru od Popic. „Při průjezdu mírnou zatáčkou dostal vlivem nepřiměřené rychlosti jízdy smyk, vyjel mimo komunikaci a narazil do stromu. Při dopravní nehodě se osmnáctiletý řidič zranil a zdravotnická záchranná služba ho převezla na ošetření do jihlavské nemocnice. Dechovou zkouškou u něho policisté požití alkoholu vyloučili. Místo havárie ohledali a zadokumentovali. Při dopravní nehodě vznikla předběžně vyčíslená škoda za více než osmdesát tisíc korun,“ dodala Jana Kroutilová. Řidič je podezřelý ze spáchání přestupku na úseku dopravy.

Třetí řidič havaroval ve čtvrtek na silnici mezi Žatcem a Urbanovem. „Devatenáctiletý řidič vozu VW Golf dostal při projíždění zatáčkou vlivem nepřiměřené rychlosti jízdy s autem smyk a vyjel mimo komunikaci, kde se vozidlo převrátilo na střechu. Při dopravní nehodě se řidič zranil a také jeho zdravotníci převezli na ošetření do jihlavské nemocnice. Při nehodě vznikla škoda přibližně za padesát tisíc korun. Místo havárie policisté ohledali a zadokumentovali,“ uzavřela tisková mluvčí s tím, že je řidič podezřelý ze spáchání přestupku na úseku dopravy.

Úvodní foto: Havárie u Stáje na Jihlavsku, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter