Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tři lidé se zranili při ranní nehodě v Poříčí u Přibyslavi

/
/
/
297 ZobrazeníVe středu 29. května došlo po jedné hodině v noci v katastru Poříčí u Přibyslavi k dopravní nehodě, jednadvacetiletý řidič jedoucí od Polné s osobním vozem Ford se při havárii zranil.

„Řidič zřejmě na krátkou chvíli usnul, přejel do protisměru, vyjel mimo komunikaci do travnaté příkopy, kde s vozem narazil do vzrostlého stromu. Při dopravní nehodě se zranil a byl transportován do brněnské nemocnice. Zranili se také dva spolujedoucích, které převezla zdravotnická záchranná služba do havlíčkobrodské nemocnice. Policisté místo dopravní nehody ohledali a zadokumentovali. Provedenou dechovou zkouškou přítomnost alkoholu u řidiče vyloučili. Vlivem dopravní nehody došlo k předběžné škodě za padesát tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová. Dopravní nehodu šetří policisté z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod.

Úvodní foto: Havarovaný Ford u Poříčí, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter