Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíčští policisté vyšetřují krádež auta, žádají o pomoc

/
/
/
513 ZobrazeníTřebíčští policisté v současnosti vyšetřují krádež auta, k němuž došlo v polovině června v Třebíči. Pachatel na ulici Nádražní nasedl do zaparkovaného a nezajištěného vozu Škoda a z místa odjel. Automobil následně ve večerních hodinách vypátrali městští strážníci v Třebíči. Policisté žádají veřejnost o pomoc.

„Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněného užívání cizí věci. Provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro objasnění případu. Případ prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky.

Vyhodnotili také záznamy z kamer. Zjistili, že se v lokalitě pohyboval muž a mohl by tak poskytnout důležité informace. V zájmu prověřování by tak policisté potřebovali zjistit jeho totožnost a s žádostí o spolupráci se obracejí na veřejnost. 

Žádáme muže na kamerovém záznamu nebo osoby, které ho poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Policisté hledá muže, který by mohl poskytnout bližší informace o události, archiv Policie ČR
  • Facebook
  • Twitter