Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Traktor Manitou havaroval na Žďársku

/
/
/
380 ZobrazeníVe středu 15. května došlo mezi Daňkovicemi a Borovnicí na Žďársku před třetí hodinou odpoledne k havárii pracovního stroje. Po projetí zatáčky přejel se řidič dostal do protisměru a mimo silnici a převrátil se do silničního příkopu.

„Čtyřiadvacetiletý řidič kolového traktoru Manitou uvedl, že na vozidle vznikla technická závada, kvůli které nebylo možné stroj bezpečně řídit a zastavit. Po projetí zatáčky přejel s pracovním strojem do protisměru a převrátil se do příkopu.
Při havárii se zranil řidič, kterého převezla zdravotnická záchranná služba do nemocnice k ošetření. Policisté provedli šetření, ohledání a zadokumentování místa dopravní nehody dechovou zkouškou vyloučili u řidiče přítomnost alkoholu. Řidič na místě dopravní nehody uplatnil technickou závadu na vozidle. Vlivem dopravní nehody došlo k předběžné škodě za více než jeden milion korun,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová. Dopravní nehodu dále šetří policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou.

Úvodní foto: Místo havárie, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter