Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tragická havárie v pondělí na dálnici D1, auto srazilo řidiče havarovaného vozu

/
/
/
211 ZobrazeníK tragické dopravní nehodě došlo v pondělí 4. září před třetí hodinou ranní na 103. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno, kde nejdříve srazila dvě auta a jednoho z účastníků srazilo další vozidlo, které místem projíždělo. Muž utrpěl těžké zranění, kterému i přes okamžitou resuscitaci podlehl.

„Řidič – cizí státní příslušník – projížděl s vozem VW Transportér v pravém jízdním pruhu a zřejmě se plně nevěnoval řízení. Před ním v pravém jízdním pruhu jelo osobní auto VW Polo, které řídil také cizí státní příslušník. Ten narazil do vozu, jedoucího před ním. To odhodil náraz do krajových svodidel a následně do pravého jízdního pruhu, kde skončilo na střeše. Řidič vozu VW Transportér přejel na krajnici, kde zůstal stát. Poté se účastníci dopravní nehody pohybovali po tělese dálnice, v obou byly vedle řidičů ještě v každém jedna spolujedoucí. Další projíždějící řidič s osobním vozem tyto osoby zřejmě přehlédl a srazil řidiče osobního auta VW Polo. Muž vážným zraněním podlehl,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. „Spolujedoucí z osobního vozidla VW Polo byla s lehkým zraněním převezena do zdravotnického zařízení. Další účastníci obou nehod byli jednorázově ošetření na místě nehody bez nutnosti jejich převozu do zdravotnického zařízení. V současné době je místo nehody stále průjezdné pouze levým jízdním pruhem a tvoří se kolona,“ uzavřela Dana Čírtková s tím, že tragickou dopravní nehod u převzali do vyšetřování kriminalisté z oddělení obecné kriminality SKPV Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter