Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Teniscentrum v Jihlavě nabízí návštěvníkům dopolední slevy

/
/
/
169 ZobrazeníJihlavské Teniscentrum si připravilo pro své návštěvníky speciální akci. Po celý březen bude dopolední vstup na vnitřní sportoviště o polovinu levnější díky speciální akci Březen – na kurt vlezem. Od 1. do 31. března získá každý, kdo navštíví vnitřní sportoviště mezi 7.00 a 14.00, padesátiprocentní slevu ze vstupného.

Slevou ze vstupného chce vedení Teniscentra Jihlava přilákat sportovce na kurty i v dopoledních hodinách. „Chtěli bychom s příchodem jara vzbudit v lidech chuť dělat něco pro sebe, pro své zdraví. Zároveň očekáváme, že tu chuť přenesou, byť třeba někdy v budoucnu, i na své děti,“ uvedl výkonný ředitel Teniscentra Jihlava Marek Simbartl.

Teniscentrum, které je městskou společností, chce březnovou akcí lidem ukázat, že sportovat se dá i dopoledne. „Víme, že v tento čas bývá většina z nás v práci. Ale pokud má někdo přeci jen volno a chtěl by si zasportovat, chceme mu nabídnout právě naše prostory,“ řekl Marek Simbartl.

Pro sportovce je v Teniscentru v Mostecké ulici k dispozici pět krytých kurtů na tenis, čtyři na badminton a dva kurty pro squash.

  • Facebook
  • Twitter