Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Světový den hospicové a paliativní péče v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1141 ZobrazeníBude to již poosmé, kdy se v mnoha zemích světa na všech kontinentech uskuteční stovky nejrůznějších akcí a koncertů, jejichž hlavním smyslem je zlepšit informovanost veřejnosti o hospicích a paliativní péči a získat finanční prostředky pro jejich činnost. Havlíčkův Brod se ke dni hospicové a paliativní péče připojí ve čtvrtek 18. října programem na Staré radnici.

Od 10.00 do 16.00 se ve vestibulu představí jednotlivé dostupné služby hospicové a paliativní péče, bude možnost osobních rozhovorů, zakoupit si výrobky a podpořit výstavbu lůžkového hospice v Havlíčkově Brodě. V 18.00 program zakončí v sále Staré radnice beseda s Janem Paulem autorem knihy O štěstí v umírání. Akci pořádá Krajská knihovna Vysočiny ve spolupráci se Spolkem pro lůžkový hospic Mezi stromy, Nemocnicí Havlíčkův Brod, domovem pro seniory a Oblastní charitou.

  • Facebook
  • Twitter