Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Střet vlaku s osobním autem na železničním přejezdu v Jihlávce

/
/
/
639 ZobrazeníPřed půl sedmou ráno se v Jihlávce na Jihlavsku střetl vlak s osobním autem, na místě zasahovali profesionální hasiči z Kamenice nad Lipou společně s drážní jednotkou HZS SĎZC Havlíčkův Brod a dobrovolnými hasiči z Počátek.

„Provoz na železniční trati byl okamžitě zastaven. Z osobního vozu museli hasiči za pomoci hydraulického nářadí vyprostit jednu zraněnou zaklíněnou osobu. Ihned po vyproštění ji předali do péče zdravotníků.
V době nehody cestovalo ve vlaku deset cestujících, nikdo z nich se nezranil. Pro cestující byla zajištěna náhradní autobusová doprava. Hasiči provedli na osobním vlaku a na vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

„ Řidič vozidla Škoda Fabia vjel na železniční přejezd v době, kdy zde projížděl osobní vlak a došlo ke střetu. Řidič automobilu utrpěl vážné zranění a zdravotnická záchranná služba ho transportovala do nemocnice. Dechovou zkouškou policisté u strojvedoucího vlaku požití alkoholu vyloučili. U řidiče vozidla vzhledem k jeho zraněním nebylo možné dechovou zkoušku provést, byl nařízen odběr krve. Dopravní nehodu policisté šetří, “ dodala policerjní mluvčí Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter