Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Stomici v Havlíčkově Brodě mají svůj zpravodaj

/
/
/
1050 ZobrazeníKlub Stomiků H.B. ILCO uspořádal ve čtvrtek 28. března pro své členy setkání v areálu havlíčkobrodské nemocnice.

Přítomné pozdravila předsedkyně klubu Hana Brabcová a přivítala hosty. Každý člen obdržel Zpravodaj, ve kterém je popsán vznik Klubu Stomiků H.B. ILCO, jeho činnost, rady a také příběhy ze života. Jaké pomůcky používat a rady pro stomiky vysvětlil ve své prezentaci Milan Tehlár. Hana Brabcová popřála Vlastě Dobrovolné a Marii Pospíchalové, které slaví 85 let.

Na setkání všichni členové vyplnili anketu a z výsledků výbor klubu bude plánovat další činnost. Vloni se 1.-9. června uskutečnila cyklistická spanilá jízda stomiků pod názvem Překonej své hranice. V devíti etapách projeli účastníci této nevšední akce přes devět krajů ČR celkem 699 kilometrů. „Letos chtějí pořádat podobnou akci, ale s menším počtem kilometrů, polští stomici ve své zemi. Rád se účastním,“ uvedl Zdeněk Hanousek, který loni úspěšně absolvoval akci v ČR. V nejbližší době se musí zájemci závazně přihlásit na rekondiční pobyt do hotelu Lázně Kostelec u Zlína v termínu 2.- 6. října. S rozpočtem na letošní rok seznámila členy Dana Báťová. „Dnes bylo přítomno 31 členů a osm hostů.
Další setkání Klubu Stomiků H.B. ILCo se uskuteční v pondělí 10. června ve 14.00 v areálu Nemocnice Havlíčkův Brod,“ řekla Vendula Vodičková.

Hana Brabcová popřála Marii Pospíchalové
Vlasta Dobrovolná přijímá gratulaci k životnímu jubileu
Zleva Vendula Vodičková a Dana Báťová zapisují účast
Zpravodaj si vydali stomici poprvé
Zdeněk Hanousek se účastní v Polsku cyklistické akce stomiků
  • Facebook
  • Twitter