Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Start nadačního běhu Na dvě rozhledny se v Humpolci přesouvá z pivovaru na sportoviště

/
/
/
240 ZobrazeníSkoro dvě stovky účastníků se již přihlásily k účasti na benefiční akci Na dvě rozhledny, která se uskuteční v sobotu 11. května v Humpolci. Kvůli velkému zájmu se rozhodl pořadatel přesunout start i cíl akce ze dvora Rodinného pivovaru Bernard do házenkářského areálu v ulici Jindráčkové.


Účel akce se nemění – výtěžek akce půjde ve prospěch Nadačního fondu pomoci Bernard, který pomáhá lidem v nesnázích. Zváni jsou jak běžci, kteří si mohou zazávodit o ceny, tak ti, kdo si chtějí trasu projít třeba s kočárkem.

Ze sportovního areálu v ulici Jindráčkové se bude startovat po 14.00. Asi pětikilometrová trasa vede na ochoz rozhledny na pivovarském komíně, odtud na rozhlednu hradu Orlík a zpět do areálu v Podhradí. „Tempo je na každém účastníkovi, může běžet, klusat nebo účast pojmout jako vycházku. Důležité je jen projít kontrolními body a dorazit zase zpět do areálu,“ zve k účasti ředitel Nadačního fondu pomoci Bernard František Ćmok.

Pivo na rok zdarma
Pro účastníky jsou připraveny dvě kategorie – závodníci a výletníci. Závodníci startují v rozestupech a ten nejrychlejší se může těšit na pivo na rok zdarma, odměny jsou připraveny ale i pro další závodníky. Výletníci – rodiny, přátelé a malé kolektivy, budou startovat po skupinkách. I pro ně jsou připraveny ceny.

Startovné bude možné uhradit v hotovosti na místě, pro jednotlivce je 300 korun a pro rodiny 500 korun. Počet účastníků akce je limitovaný, je vhodné se včas přihlásit na e-mailové adrese prihlasky@bernard.cz.

O vstupenky na Bernard Fest
V ceně startovného jsou vstupy na rozhledny a jedno pivo Bernard v cíli. Všichni účastníci akce se automaticky dostávají do slosování o dvě dvoudenní vstupenky na Bernard Fest 2024. Pro prvních sto přihlášených jsou připraveny pamětní medaile.

V případě nepříznivého počasí se akce přesune na jiný termín.

  • Facebook
  • Twitter