Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Stamicovy slavnosti se stěhují do krajské knihovny

/
/
/
167 ZobrazeníLetošní ročník festivalu Stamicovy slavnosti se na dva květnové koncerty přestěhují do Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Po koncertu v sobotu 4. května na zámku v Malči, o který měli milovníci klasické hudby velký zájem, se další pokračování uskuteční v pátek 10. května.

Páteční koncert nabídne soubor Epoque Quartet a klavíristu Jana Kučeru, od 19.00 zazní na schodech Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodě skladby D. Dale, D. Reinharda, E. Morriconeho, P. Methenyho, V. Cosmy, J. Kučery, Á. Piazzolly, vstupné je 200 Kč.

Ve středu 15. května se pak milovníci klasické hudby a romantické literatury setkají s Janou Bouškovou a Minjou Stojanovič (harfy) a hercem Janem Přeučilem. Od 19.00 zazní skladby Bedřicha Smetana, Antonína Dvořáka a verše Karla Hynka Máchy. Vstupné je 200 Kč. Prodej vstupenek na místě před koncertem, předprodej vstupenek v Knihkupectví Vysočina, Havlíčkovo náměstí 180 v Havlíčkově Brodě.

Více informací na: http://www.stamic.cz/.

  • Facebook
  • Twitter