Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Srážka dvou aut u Dubovic na Pelhřimovsku

/
/
/
631 ZobrazeníU Dubovic se v sobotu 20. července odpoledne střetla dvě osobní auta, dva zraněné museli zdravotníci ošetřit. Další osobní auto hořelo v neděli 21. července po půl noci u Jabloňova.

Po půl jedné vyjeli na místo havárie profesionální hasiči z Pelhřimova. „Provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin. Hasiči únik zlikvidovali speciálním sorbentem. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Před druhou hodinou po půlnoci zasahovali na silnici za Jabloňovem ve směru na Velkou Bíteš profesionální hasiči z Velkého Meziříčí. „Hasičům se podařilo požár velmi rychle lokalizovat a následně i zlikvidovat. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na 15 tisíc korun. Požár zapříčinila technická závada na elektroinstalaci vozidla, dodala tisková mluvčí.

  • Facebook
  • Twitter