Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Sochařský workshop v Jihlavě

/
/
/
275 ZobrazeníOd konce května 2024 poběží v Interaktivním Ateliéru v Husově ulici v Jihlavě sochařský workshop za podpory statutárního města Jihlavy. Sochařský workshop se bude konat každý čtvrtek a první lekce se koná ve čtvrtek 30. května od 17.00.

Osmitýdenní sochařský workshop je určen zejména úplným začátečníkům a dětem od 12 let. Lekce povede sochařka Oless Dovhoruk, která účastníky provede všemi fázemi tvorby. Po kurzu si s sebou odnesete vlastní sádrový odlitek svého díla, zkušenosti vytvoření reliéfu a neopakovatelné zážitky z procesu tvorby!

Interaktivní Ateliér se nachází na adrese Husova 40, tedy v historickém centru města. „Kurz sochařství potrvá dva měsíce a budeme se scházet vždy ve čtvrtek. Účastníky kurzu čeká zajímavá zkušenost s tvořením z hlíny. Třeba v sobě objevíte umělecké nadání, které se může stát směrodatným pro Vaši budoucnost,“ uvedla sochařka.

Sochařský workshop se bude konat každý čtvrtek. Plánovaný termín první lekce je 30. května 2024 od 17.00. Protože workshop probíhá za podpory statutárního města Jihlavy, poplatek za celý kurz činí pouhých 2 800 Kč. Workshop: 8 týdnů = 8 lekcí, 1 lekce = 180 min. V ateliéru jsou k dispozici veškeré materiály a pomůcky, které potřebujete pro práci.

Sochařský workshop byl podpořen v rámci dotačního programu Podpora malých kulturních akcí. O více informací můžete napsat na e-mail: sia.jihlava@gmail.com, mobil: +420 775 629 995 (také Whatsapp). Facebook: Interaktivní Ateliér. Instagram: @interaktivniatelier.

  • Facebook
  • Twitter