Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Série Golden Eye pokračuje v Brodě koncertem kapely BSP

/
/
/
567 ZobrazeníV pátek 1. října pokračuje od 20.00 se v klubu Oko v Havlíčkově Brodě koncertem kapely BSP série Golden Eye, která přináší na Vysočinu zajímavé hudební počiny české i zahraniční.

„Země vzdálená se stala největším hitem a Kamilovou stěžejní životní písní,“ píše Michal Pavlíček ve své autobiografii Země vzdálené. Slavný hit napsali s autorem textu Ivanem Hlasem tak dobře, že v anketě o největší český porevoluční hit nenašel přemožitele.

Cesty fenomenálního kytaristy Michala Pavlíčka do brodského klubu započaly před čtyřmi lety koncertem, na který mnoho fanoušků stále vzpomíná. „Nikdy jsem nepochyboval, že BSP je jednou z nemnoha českých kapel, které na velkém pódiu snesou srovnání se světovými kapelami, což se potvrdilo před dvěma lety na Prague Rocks v pražském Edenu při společném koncertu s Kiss a ZZ TOP,“ popisuje pořadatel Petr Kletečka.

Další program série Golden Eye
15. října M.T.O. UNIVERSAL – doprovodný koncert 31. Podzimního knižního veletrhu, od 16.00 autogramiáda Tomáše Hanáka, Franty Skály a Lenky Vychodilové v KD Ostrov na stánku Tiskáren Havlíčkův Brod, a. s.
29. října ABRAXAS / LIVIN FREE
12. listopadu PRAYING MANTIS (GB) / support HAIRY GROUPIES

Předprodej vstupenek v Tulipánu nebo na webu.

  • Facebook
  • Twitter