Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

S vysloužilci do Zoo Jihlava

/
/
/
652 ZobrazeníTradiční akce nazvaná S vysloužilci do zoo se uskuteční v sobotu 4. července v Zoologické zahradě Jihlava. Ve spolupráci s Krajem Vysočina ji pořádá kolektivní systém pro sběr a recyklaci vysloužilých spotřebičů Elektrowin.

Prvních sto návštěvníků, kteří v sobotu od 9.00 do 15.00 přinesou a odevzdají malý spotřebič, obdrží dětskou vstupenku zdarma.
Akce by měla jak malým, tak dospělým návštěvníkům připomenout, že vysloužilé elektrospotřebiče nepatří do směsného odpadu. A že je nutné tyto spotřebiče odevzdávat buď na sběrné dvory, v prodejnách elektra nebo na dalších sběrných místech.
„Na parkovišti před vstupem do zoo můžete odevzdat například nefunkční rychlovarnou konvici, toustovač, žehličku či fén, prostě staré elektro, které vám doma už jen překáží,“ upřesňuje Jan Marxt ze zákaznického oddělení Elektrowinu.
Odborným zpracováním se totiž dají z těchto věcí získat cenné materiály, které mohou být použity při výrobě nových pomocníků pro domácnost.

  • Facebook
  • Twitter