Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Rodinná firma Zelených v regionu letos revitalizovala čtyři školy

/
/
/
1505 ZobrazeníÚpravy a modernizace škol jsou jednou z typických zakázek firmy START Zelený. V letošním roce předala nebo ještě pracuje na čtyřech stavbách škol ‒ v Náměšti nad Oslavou, v Kamenici, v Lípě a ve Ždírci nad Doubravou.

Nejčerstvější z nich je základní škola v Kamenici, kde šlo například o nové silnoproudé i slaboproudé elektrorozvody, montáž zvýšené podlahy v počítačové učebně nebo instalaci dvou nových klimatických jednotek. „Podle smlouvy jsme měli stavbu předat do konce září, povedlo se to ale před začátkem školního roku,“ říká Zdeněk Brussmann z firmy START Zelený.

Hřiště ve Ždírci nad Doubravou

Ve škole v Lípě probíhá budování bezbariérového propojení a odborných učeben přírodovědy, jazyků, počítačů a technické výuky.
Dvě další stavby dokončila firma ještě před prázdninami. V základní škole Komenského v Náměšti nad Oslavou šlo o přístavbu odborných učeben přírodovědy, chemie, dílen, počítačů, jazykové učebny a školního poradenského pracoviště a kabinetu odborných pracovníků. Ve Ždírci nad Dobravou byl START Zelený subdodavatelem revitalizace školního hřiště. „Naší prací bylo připravit podklad pro workout, pro malou kopanou a běžecký ovál s víceúčelovým hřištěm, terénní úpravy a zemní práce,“ vysvětluje Sára Habermannová. Hodnota všech zakázek dosahuje zhruba 53 milionů korun.

Náměšť nad Oslavou
  • Facebook
  • Twitter