Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

rn Mezinárodní studentské týmy se potřetí v Telčirn n

/
/
/
400 Zobrazenírn

Program zimní školy se skládá z přednášek odborníků, ukázek terénní práce a zejména samostatné práce studentských týmů. Součástí programu bude rovněž podrobná prohlídka historického centra města Telče. Účastníci budou mít jedinečnou možnost setkávání, přístupu na jinak nedostupná místa a zejména spolupráce se specialisty z různých oborů jako jsou památkáři, architekti, zástupci přírodovědeckých disciplín či historikové umění. Různorodé budou i vlastní studentské týmy, což účastníkům umožní vyzkoušet si mezioborovou spolupráci, která je pro památkovou praxi příznačná. Zadání bude pro všechny týmy shodné – zpracovat úvodní studii obnovy objektu telčské synagogy. Své výsledky pak budou veřejně prezentovat v pátek 9. února v Univerzitním centru Masarykovy Univerzity v Telči.

Na organizaci Scola Telcz  2018 se podílí ČVUT v Praze, Masarykova univerzita v Brně, Dunajská univerzita v Kremži, Centrum Excelence Telč ÚTAM AV ČR a telčské pracoviště Národního památkového ústavu a je jedním z výsledků jejich dlouhodobé spolupráce na poli památkové péče.

rn n

  • Facebook
  • Twitter