Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

rn Koncert skupiny Coventina v Komunitním centru Hátarn n

/
/
/
425 Zobrazenírn

„Klienti komunitního centra v kavárně Barborkafe už po několikáté připraví pro své příbuzné, známé, kamarády, ale i pro veřejnost kulturní program. Kavárna Barborkafe vznikla proto, aby lidé s mentálním a kombinovaným postižením ukázali, jak zvládnou vykonávat pracovní činnost. V místní kavárně obsluhují hosty, připravují občerstvení a vyhledávají kulturní akce, které by mohli zaujmout běžnou společnost.  

Právě poselství Coventiny, která je bohyní pramenů řek a jezer, kde se lidem dostávalo pomoci a hojnosti všeho druhu nás pomocí hudby přinese do dalekého Irska a odplaví z nás starosti a přinese klid a uvolnění v naších srdcích. Proto, kdo chce v novém roce utéct od běžných starostí, může přijít na chvíli se uvolnit a zaposlouchat se do tónu irské, skotské a ketlské hudby,“ zve Miroslav Krajcigr, projektový manažer a komunitní pracovník Komunitního centra Háta. Koncert začíná v 16.00.   

rn n

  • Facebook
  • Twitter