Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Řidič na Žďársku srazil chodce a z místa ujel, policisté ho brzy vypátrali

/
/
/
654 ZobrazeníV neděli 11. srpna krátce po páté hodině ranní oznámil svědek, že na silnici třetí třídy mezi Bohdalovem a Chroustovem na Žďársku leží který muž bez známek života. Informovala o tom v pondělí 12. srpna Policie ČR.

„Na místo vyjela nejbližší policejní hlídka, která zjistila, že muže srazilo zatím nezjištěné, zřejmě osobní auto, jeho řidič z místa dopravní nehody ujel. Policisté si na základě zajištěných stop vytipovali možnou značku vozu a ještě v neděli v dopoledních hodinách se jim podařilo vypátrat podezřelé vozidlo a ustanovit osobu, která auto nad ránem s největší pravděpodobností řídila.
Osobní vůz Nissan Primera jsme zajistili pro potřeby jeho důkladného ohledání. Současně kolem desáté hodiny dopoledne policisté zadrželi v místě bydliště třiadvacetiletého muže, který je důvodně podezřelý, že auto řídil. Dechová zkouška odhalila 0,60 promile alkoholu v dechu. U muže bylo zajištěno lékařské vyšetření spojené s odběrem krve. Zadržený muž skončil v policejní cele,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že další podrobnější informace k tomuto případu nebude Policie ČR v současné době sdělovat. Případ si převzali kriminalisté z oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Žďár nad Sázavou, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti.

  • Facebook
  • Twitter