Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Psychohrátky s Evou Holubovou v Jihlavě

/
/
/
549 ZobrazeníNová populárně naučná beseda s Evou Holubovou nazvaná Psychohrátky se uskuteční v sobotu 12. listopadu v Dělnickém domě v Jihlavě. Hosty budou Karolína Holubová, Matěj Paprčiak a psycholog Jiří
Valášek.

Jsou to populárně naučné besedy, které předávají informace o duševním zdraví zábavnou a interaktivní formou. Každé představení je unikátní besedou na dané téma, které dotváříte vy, diváci. V rámci besed je předvedeno několik modelových situací, které jsou poté vysvětleny odborníkem.
V průběhu besed mohou diváci klást své vlastní otázky a navázat dialog s účinkujícími. Cílem je, aby se
v průběhu večera vytvořilo příjemné a bezpečné prostředí, které dovolí posluchačům klást i intimní dotazy a zároveň je to bavilo.
Kdo se nechce ptát formou zvednuté ruky, na místě je vždy připraven box s tužkou a papírky a otázky je možné vložit anonymně do něj před či v průběhu představení. Vše, co se řeklo na besedě, zůstane na besedě.
Psychohrátky měly, po dlouhých přípravách, premiéru v roce 2022 ve Werichově vile na Kampě a byly dvakrát vyprodané.
Moderování večera si vezme na starost Karolína Holubová, o zábavu, humor a odlehčení tématu se postarají Eva Holubová a Matěj Paprčiak a odbornou stránku zastoupí Jiří Valášek.
Vstupenky na besedu je možné objednat  v síti Ticketlive

  • Facebook
  • Twitter