Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Proti bolesti – Domácí hospic Vysočina společně s Martinou Sáblíkovou

/
/
/
295 ZobrazeníV těchto dnech spouští Domácí hospic Vysočina v Novém Městě na Moravě fundraisingovou kampaň, která má za cíl získat finance na nákup prostředků proti bolesti. Mediální podporu projektu přislíbila rychlobruslařka Martina Sáblíková.

Na portálu darujme.cz spouští Domácí hospic Vysočina projekt zaměřený na sběr finančních prostředků na léky proti bolesti. „Řešení bolesti u umírajících klientů je pro nás vždy prioritní. Někdy jsou bolesti dlouhodobé, chronické, jindy se objevují náhle – mluvíme o průlomové bolesti. Na každý typ bolesti je nutné použít jiný druh léku. Zároveň se hledají kombinace medikamentů, které budou vyhovovat danému klientovi,“ upřesňuje ředitelka Domácího hospice Vysočina Hana Brnická. Dopřát klientům důstojné odcházení je hlavním úkolem týmu pracovníků hospice.

Martina Sáblíková podpoří projekt Domácího hospice Vysočina

Proto vznikla kampaň Bojujme spolu proti bolesti, v níž se spojil hospic se světoznámou rychlobruslařkou. Nejedná se o první spolupráci mezi Martinou Sáblíkovou a Domácím hospicem Vysočina. Martina Sáblíková podpořila hospic už v roce 2019, kdy se zúčastnila Charitativního běhu u Nového Města na Moravě. I letos se proto rozhodla mediálně projekt podpořit a využít své sociální sítě pro šíření informací o projektu. 

Odkaz na projekt na Darujme.cz

Facebookový profil Martiny Sáblíkové

Instagramový profil Martiny Sáblíkové

  • Facebook
  • Twitter