Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Při třech nedělních haváriích se na Vysočině zranilo pět lidí

/
/
/
467 Zobrazení



Ke třem nehodám vyjížděli v neděli 12. května policisté na silnice Vysočiny, v Jihlavě havaroval řidič v Žižkově ulici, u Ledče skončila odpoledne řidička v poli a mezi Dlouhou a Novou Vsí u Nového Města na Moravě narazila mladá řidička do stromu.

Při nedělní havárii v Žižkově ulici v Jihlavě se zranili tři lidé. „Před druhou hodinou odpoledne jel pětatřicetiletý řidič vozu Škoda Fabia ve směru k centru, při jízdě zřejmě na chvilku usnul a přejel vlevo a narazil do středového vyvýšeného ostrůvku u přechodu pro chodce a do dopravní značky. Tři spolucestující převezla zdravotnická záchranná služba na ošetření do jihlavské nemocnice. Místo nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Dechovou zkouškou u řidiče požití alkoholu vyloučili. Při nehodě vznikla škoda za více než sedmdesát tisíc korun. Řidič je podezřelý ze spáchání přestupkového jednání na úseku dopravy,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

V neděli před druhou hodinou odpoledne vyjížděli policisté z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod k dopravní nehodě u Ledče nad Sázavou. „Seniorka jedoucí po ulici Zoufalka s osobním vozem Škoda se blížila k tříramenné křižovatce, zhasl jí motor, vjela do prostoru křižovatky a následně mimo silnici do travnatého svahu, kde havarovala. Při nehodě se zranila a zdravotnická záchranná služba ji převezla do havlíčkobrodské nemocnice. Policisté provedli šetření, místo nehody ohledali a zadokumentovali. Dechovou zkouškou přítomnost alkoholu u řidičky vyloučili. Vlivem dopravní nehody došlo k předběžné škodě za patnáct tisíc korun. Nehoda byla s řidičkou vyřešena uložením pokuty v příkazním řízení,“ doplnila policejní mluvčí Michaela Lébrová.


Před sedmou hodinou večer se stala mezi Dlouhou a Novou Vsí u Nového Města na Moravě další dopravní nehoda. „Devatenáctiletá řidička se plně nevěnovala řízení Fordu Galaxy a po projetí zatáčky přejela do protisměru a mimo silnici a narazila do vzrostlého stromu.
Při dopravní nehodě se zranila a letecká záchranná služba ji transportovala do jihlavské nemocnice. Dále došlo ke zranění spolujedoucího, který byl ošetřen a převezen do novoměstské nemocnice. Policisté místo dopravní nehody ohledali a zadokumentovali. Dechovou zkouškou požití alkoholu u řidičky vyloučili. Vlivem dopravní nehody vznikla předběžně vyčíslená škoda za sedmdesát tisíc korun. Dopravní nehodu šetří policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou,“ uzavřela Michaela Lébrová.

Úvodní foto: Místo nehody u Ledče nad Sázavou, foto: Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter