Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté v Třebíči vyšetřují krádež peněženky, žádají veřejnost o pomoc

/
/
/
624 ZobrazeníTřebíčští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při vyšetřování případu, při kterém přišel v obchodním domě v Třebíči o svoji peněženku senior. Peněženku odložil při placení na pult a zapomněl na ni. Nálezce peněženku vzal a odnesl, zpátky k majiteli už se nedostala.

„Ve čtvrtek 11. října byl v obchodním domě ve Znojemské ulici senior, který kolem deváté hodiny dopoledne přišel k prodejnímu pultu, kde vybíral a platil za zboží. Peněženku si odložil na pult, při odchodu na ni zapomněl a ta zůstala na místě ležet. Peněženku poté vzal a odnesl nálezce, zpátky k majiteli se už ale nedostala.

Záběry kamer, archiv Policie ČR

Kromě peněz přišel senior o doklady, platební kartu a další věci, vznikla mu celková škoda šestadvacet tisíc korun. Když senior zjistil, že peněženku nemá, k prodejnímu pultu se vrátil, svoji peněženku nenašel a následně se obrátil na policii,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Z kamerových záznamů vyplynulo, že za majitelem peněženky stál u prodejního pultu muž, jehož totožnost by policisté potřebovali zjistit. „Žádáme občany, kteří muže na fotografiích poznají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli další informace, které by směřovaly k vypátrání pachatele a peněženky,“  dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter