Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté pátrali po čtyřicetiletém vážně nemocném muži z Pelhřimovska

/
/
/
603 ZobrazeníVe čtvrtek 25. března se kolem půl dvanácté obrátili na policisty příbuzní čtyřicetiletého Patrika Smrčku, který odešel z místa svého bydliště v obci Důl – Nová Ves na Pelhřimovsku a nemají o něm žádné zprávy. Podle informací by se mělo jednat o vážně nemocného muže. Okolo 13.00 se podařilo muže policistům vypátrat.

„Naposledy ho spatřili svědci u Pošné a není vyloučeno, že může pěšky mířit do Pelhřimova, kde má příbuzné. Muž je 180 centimetrů vysoký, je střední postavy. Na sobě by měl mít červené tričko, šedé kalhoty a béžovou mikinu bez kapuce. Při komunikaci je velice nesmělý, mluví velmi potichu, spíše šeptá. Vzhledem ke svému onemocnění špatně chodí a na první pohled vypadá, že při chůzi ztrácí rovnováhu a jeho pohyby působí nekoordinovaně. Pokud by někdo věděl, kde se muž pohybuje nebo ho někdo spatřil, kontaktujte linku 158,“ vyzývá veřejnost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Aktualizace:
Po třinácté hodině už policisté hlásili, že se jim muže podařilo nyní vypátrat u Lidmaně a je v pořádku.

  • Facebook
  • Twitter